Čtvrtek: Hry, výhledy a vůně lesa

ZŠ

Ve čtvrtek jsme se autobusem vydali do Bílé, kde jsme navštívili Letní dětský park a užily si spoustu zábavy na atrakcích.

Zpáteční cestu do školy jsme absolvovali pěšky přes Javořinku. Cestou jsme obdivovali krásná panoramata okolních hor, sbírali lesní plody a užívali si pobyt v přírodě. Výlet se všem velmi líbil a odnesli jsme si z něj mnoho poučných zážitků.

Velké poděkování patří společnosti Sun Outdoor a panu Nakládalovi, kteří nám tuto super zábavu umožnili.

ZŠ
ZŠ